Home / Výzva pre copywriterov

Výzva pre copywriterov

Viete dobre písať? Študovali ste žurnalistiku, alebo je písanie vašou vášňou? Baví vás pocit uznania, keď ľudia vaše články čítajú, hovoria o nich, alebo ich obohacujú?

Staňte sa členom PISEM.SK. PISEM.SK je mladý magazín, ktorý sa rozvíja a vytvára pre vás priestor. Publikujte svoje pútavé a jedinečné články, zdokonaľujte sa v obore, ktorý v akejkoľvek dobe bude mať na pracovnom trhu svoj priestor.

Možnosť písať a publikovať u nás je tu pre všetkých. Bez ohľadu na to, čo ste študovali. Ak sa chcete zdokonaľovať,  publikujte u nás. V prípade záujmu môžete množstvo vecí konzultovať so starším skúsenejším copywriterom. Tieto skúsenosti nebudú zo školských lavíc, ale z praxe.

Na Facebooku vás môže čítať až 50 tisíc ľudí v dvoch fanúšikovských skupinách. Tiež môžete prax v PISEM.SK použiť aj ako riadok do svojho životopisu, prípadne vám napíšeme priamo referenciu pre potencionálneho zamestnávateľa.

Tí najlepší z vás budú môcť svoj rozpočet obohatiť o drobný príjem. Najviac aktívny a najlepší copywriter bude na konci roka odmenený aj vecnou cenou.

Stačí toľko dôvodov  pre to, aby ste sa stali hrdým členom PISEM.SK?  Alebo vás viac motivuje 1000 čitateľov okamžite po vydaní vášho dobrého článku?

V prípade záujmu píšte na info@shopping.sk

Leave a Reply