Home / Móda / Aké zlatníctvo v Košiciach si vybrať?

Aké zlatníctvo v Košiciach si vybrať?

Či už hľadáte zásnubné prstene, svadobné obrúčky alebo iné cenné doplnky, vaše kroky budú pravdepodobne viesť do zlatníctva. Ľudia uprednostňujú návštevu zlatníctva pred nákupom online hlavne preto, že si môžu fyzicky pozrieť svoj vytúžený šperk.

Medzi najlepšie zlatníctva v Košiciach patrí nepochybne zlatníctvo Egne. Nachádza sa na Hlavnej ulici číslo 71. Táto adresa je tiež známa ako Žobrákov dom. Zlatníctvo Egne ako jediné zlatníctvo v Košiciach ponúka zážitok už pri vstupe do showroomu, do ktorého sa dostanete po krásnom historickom schodisku, ktoré je presvetlené krásnou honosnou kupolou.

Nemárnite čas rozhodovaním, aké zlatníctvo v Košiciach navštívite. EGNE je pre vás jednoznačnou voľbou. V showroome na Hlavnej ulici nájdete viac ako 1000 unikátnych modelov zásnubných prsteňov a svadobných obrúčok.

A to nie je všetko. Špecialita zlatníctva EGNE je výroba, resp. Prispôsobenie obrúčok a zásnubných prsteňov na mieru. Špecializovaný tím EGNE s vami ochotne prejde celým procesom od výberu cez výrobu až po nasadenie vášho vysneného šperku na ruku.