Home / Nezaradené / Starajte sa o svoju krásu pravidelne

Starajte sa o svoju krásu pravidelne

Určite aj vy patríte medzi ženy, ktoré z času na čas navštívia kozmetiku či salón krásy s jediným cieľom: byť krajšia, vyzerať mladšie a mať zdravšiu pleť. K dispozícii je Vám široká sieť skrášľovacích zariadení, kde sa postarajú o Vašu pokožku na celom tele. Kozmetický salón Vlasta vo Zvolene Vám však ponúka a odporúča čosi viac.

 

 

Nepravidelné a zriedkavé návštevy kozmetických salónov neprinášajú očakávané výsledky, a preto sú neefektívne. Investícia do krásy sa oplatí len vtedy, keď sa o svoju krásu staráte pravidelne. Ideálne je nastaviť si pravidelný rozvrh a navštevovať kozmetiku raz za mesiac či raz za týždeň vždy v rovnaký deň. Vaše telo si na tento rytmus a profesionálne kozmetické prípravky, ktoré u nás používame zvykne a čoskoro sa Vám odvďačí. Pri pohľade do zrkadla si uvedomíte že Vaša pokožka vyzerá naozaj mladšie, krajšie a zdravšie. Je čistá, bez čiernych bodiek a je hladšia a pružnejšia. Odumreté bunky pokožky sú pravidelne odstraňované povrchovým čistením a masážou na tvári a dekolte. Upchaté póry zase pravidelne vyčistené hĺbkovým čistením, čím je zaručená ich správna funkcia. Veľmi zaujímavým a účinným ošetrením je Myolifting. Je to neinvazívne ošetrenie pleti za pomoci elektrických impulzov správneho tvaru a frekvencie, ktoré stimuluje svalové bunky. Takto pomáha vyhladiť vrásky na tvári alebo na krku. Taktiež je účinný pri odstraňovaní drobných jaziev po akné či v boji s dvojitou bradou.

 

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

 

Cieľom salónu Kozmetika Vlasta vo Zvolene je, aby ste sa starali o svoju pleť aj po jeho opustení, nakoľko len tak sa staráte o svoju krásu naozaj účinne. V ponuke nášho salónu máme preto okrem kozmetických služieb aj predaj profesionálnej kozmetiky nemeckej značky Janssen Cosmetics zo série Cosmeceutical. Už z názvu vyplýva, že nejde len o kozmetické ale aj liečivé prípravky. „Cosme“ je začiatok slova cosmetics a „ceutical“ zase koniec slova „Pharmaceutical“. Nakoľko nie je možné každý deň navštevovať profesionálne kozmetické zariadenie, kde prípravky Janssen Cosmeceuticals používame, odporúčame mať doma pár prípravkov z tejto série vždy po ruke pre každodenné použitie. V kombinácii s pravidelnou návštevou salónu krásy bude Vaša pokožka vždy vyzerať mladšie a bude krajšia a zdravšia.

 

[plulz_social_like width=”350″ send=”false” font=”arial” action=”like” layout=”standard” faces=”false” ]

 

Text: kozmetikavlasta.sk

Foto: kozmetikavlasta.sk

Leave a Reply