Home / Nezaradené / Súťažte o filtračné zariadenie i vy!

Súťažte o filtračné zariadenie i vy!

Po minulomesačnej súťaži, v ktorej ste mali možnosť vyhrať skvelé zariadenie na čistenie vody STOP KALK, vám v spolupráci s Marlus Group s.r.o. prinášame zaujímavú septembrovú súťaž!  A hneď na úvod vás potešíme – prospeje vášmu zdraviu a kondícií!

O tom, že so zdravím sa neradno zahrávať dnes nemožno polemizovať. S nástrahami, ktoré naň denne striehnu sa stretávame v čoraz väčšom meradle. Odhliadnuc od často v médiach spomínaných potravín, i voda môže byť zdrojom nielen čistoty, sily a zdravia, ale bohužiaľ i opozita voči ním. Stav, počas ktorého ste si nie istí jej zdravotnou nezávadnosťou priam volá po pomoci. Keďže dnes nie je čistenie vody za pomoci zariadení na jej čistenie žiadnou alchýmiou, je jednoduché svoju domácnosť ním vybaviť. Domácnosti majú na výber zo širokej ponuky rôznych zariadení, filtračných zariadení, ktoré sú schopné postarať sa o problémy s našou najcennejšou tekutinou bez potreby o ich častú údržbu. Úprava vody je dnes hračkou!

Problémy a výhrady voči vode, jej kvalite, zafarbeniu, či nebodaj chuti môžu vzniknúť za výnimočných podmienok takmer kdekoľvek. Meniace sa vlastnosti môže mať na svedomí obdobie bohaté na zrážky, či naopak, dlhotrvajúce sucho. Mohlo by sa tak zdať, že v ohrození sú iba obyvatelia využívajúci studňovú vodu, tento predpoklad však môže byť mylný. Nie je výnimkou, že na kvalitu vody sa sťažujú ľudia žijúci v mestách, odoberajúci vodu z verejného vodovodu. Silný zápach chlóru, či iné „vady“ jednoduchej dokonalosti vody dokážu silno zamávať a strpčiť život. Voda dodávaná cez vodovod konečnému spotrebiteľovi podlieha čisteniu, resp. úprave, ktorá ju má zbaviť mikrobiologických stôp, je tomu ale skutočne tak? Čo možno robiť s takouto vodou, ktorej pôvod nám nie je známy? Ako získať istotu čistej, zdravej vody za akéhokoľvek počasia, v akúkoľvek ročnú dobu? Aké zariadenie na čistenie vody použiť?

Odpoveď je jednoduchá a prichádza s ňou spoločnosť Marlus Group, s.r.o., slovenský špecialista na úpravu vody. Jednoznačnou odpoveďou je domáce filtračné zariadenie Aquamineral ECO určené do domácností s mestskou vodovodnou prípojkou. Toto filtračné zariadenie vás vystríha pred baktériami, vírusmi, chemickými látkami ťažkými kovmi, a čo je najhlavnejšie – pred mechanickými nečistotami, ktoré do vody jednoducho nepatria. Filter Aquamineral ECO je vhodný ako pre jednotlivca, pár, tak i pre mnohočlennú rodinu, za čo vďačí svojej konštrukcií s dlhou životnosťou. Aquamineral ECO je navrhnutý na zvládnutie extrémnych zaťažení tlakom vody a spĺňa skúšky zdravotnej nezávadnosti, čím sa zaraďuje medzi najkvalitnejšie filtre na trhu.

Aquamineral ECO je filter, ktorý by ste jednoducho mali mať! Ak vás myšlienka panensky čistej a anjelsky chutnej vody láka, filtračným zariadením ale nedisponujete, máme pre vás prekvapenie!


Internetový magazín PISEM.sk vám v spolupráci so špecialistami na úpravu vody, Marlus Group, s.r.o. prináša súťaž o domáce filtračné zariadenie Aquamineral ECO v hodnote 190 eur!

Podmienky súťaže:

1. Byť fanúšikom spoločnosti Marlus Group na Facebooku (kliknite sem)

2. Byť fanúšikom PISEM.sk na Facebooku (kliknite sem)

3. Zdielať verejne súťažný príspevok uverejnený na PISEM.SK s textom „súťažím.“

Vyžrebovaným víťazom sa stal Ján R., ktorému srdečne gratulujeme! 

Súťaže sa zúčastnilo 103 aktívnych hrajúcich hráčov.

 

(Zdieľania s textom zdieľam budú zmazané, každý súťažiaci môže súťaž zdieľať iba jedenkrát).

Súťaž začína 13.9.2013 a končí 6.10.2013. Meno šťastného výhercu vyžrebujeme nasledujúci deň, 7.10.2013 prostredníctvom systému žrebovania na www.random.org. Výherca bude zverejnený na stránke PISEM.sk. Podmienkou výhry je splnenie všetkých súťažných podmienok. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu súťaže, či jej časti, pri zistení porušenia, či snahy o podvod zo strany súťažiaceho.

Súťažiaci svojou účasťou súhlasí so všeobecnými súťažnými podmienkami internetového magazínu PISEM.sk.

[plulz_social_like width=”350″ send=”false” font=”arial” action=”like” layout=”standard” faces=”false” ]

Text: Erik

Foto: marlus.sk