Home / Blog / PR články / Zhmotnite si krásne okamihy tlačou na plátno

Zhmotnite si krásne okamihy tlačou na plátno

V dnešnej uponáhľanej dobe má každý z nás  množstvo digitálnych fotografií, avšak nie vytlačených vo forme fotky na plátne, alebo len tak vystavených vo fotorámoch alebo multirámoch, aby nám pripomínali krásne okamihy, ktoré v našom každodennom živote zažívame, či už z rodinných osláv, dovoleniek,  z rôznych výletov, či z bežných dní.

Vraciame sa k nim iba príležitostne, napríklad,  keď chceme priateľom a známym ukázať, čo všetko sme zažili. Je však škoda, keď ostávajú iba takto uložené a ako sa vraví „zapadajú prachom“. Najlepším spôsobom, ako si najčastejšie  vychutnávať krásu spomienok  zachytených fotoaparátom, je ich zhmotnenie do podoby tlačenej fotografie alebo obrazu tlačeného na plátne.

V súčasnej dobe existuje veľa možností, ako môžete vaše obľúbené zábery zhmotniť a tak ich mať denne pred sebou. Napr. vytlačiť a vložiť do multirámov, vo väčšom formáte napríklad ako tlač na plátno zavesiť v izbe na stenu, alebo v rámiku položiť na stolík či poličku. Ak si neviete vybrať z veľkého množstva ponúkaných možností, obráťte sa na tím spoločnosti FALC, s.r.o., ktorý má v tejto oblasti už dvanásťročné skúsenosti a ktorá je prevádzkovateľom projektu Superposter.sk. Tak ako aj inde, základom pri tlači fotografií a výrobe obrazov je profesionálny prístup a kvalita. Na internetovej stránke projektu www.superposter.sk je množstvo informácií a podrobností o alternatívach, ako premeniť vaše fotografie do podoby obrazu.

Na už spomínanej stránke www.superposter.sk nájdete širokú ponuku moderných obrazov, maľovaných obrazov na plátne, obrazov tlačených na plátne, obrazov na skle, na odľahčenej doske, viacdielnych obrazov tlačených na plátne, rámikov rôznych rozmerov a farieb, kliprámov, multirámov, hliníkových fotorámov, maliarskych plátien, a pod.

Produkty spoločnosti FALC, s.r.o. našli svojich spokojných zákazníkov v celej Európe, čo je zárukou, že naplno dokážu splniť aj tie najnáročnejšie predstavy. Štyridsať pracovníkov vo výrobných halách s rozlohou 3000 m2 dokáže pripraviť obraz na mieru, pričom je k dispozícii najväčší výber rozmerov tlače na plátno. V ponuke sú aj pravidelné zľavy a akcie, napr. momentálne prebiehajú akcie na tlač na plátno. Použiť môžete prehľadný e-shop na stránke projektu www.superposter.sk, prípadne zaslať e-mail s vašimi otázkami na adresu info@superposter.sk, alebo využiť infolinku 0915/756 914. Na stránke projektu Superposter.sk nájdete mnoho inšpirujúcich diel a pred samotnou objednávkou si dokážete pomocou online vizualizéra a užitočných rád pripraviť vizualizáciu vášho obrazu, čím získate predstavu o konečnom výsledku a cene. Základným cieľom spoločnosti je tak v čo najkratšom čase a v najvyššej kvalite uspokojiť požiadavky každého zákazníka.

Vaše fotografie na plátne cez Superposter.sk

Vytlačená fotografia je jedinečný spôsob ako zhmotniť krásny okamih alebo zážitok, pripomenúť si svojich blízkych alebo svojich miláčikov v neopakovateľných situáciách. Projekt Superposter.sk je zameraný na kvalitnú tlač fotografií a výrobu obrazov. Prevádzkovateľom projektu je spoločnosť FALC, s.r.o.

Dvanásť rokov práce profesionálneho tímu, milióny produktov, ktoré našli svojich spokojných zákazníkov v celej Európe, sú zárukou, že splníme aj vaše predstavy. Zaoberáme sa výrobou obrazových líšt, obrazových rámov, fotorámov, obrazov, zrkadiel a predajom rámarskej techniky, komponentov a závesných systémov. V našom portfóliu nájdete širokú ponuku, ktorá zahŕňa moderné obrazy, maľované obrazy na plátne, obrazy tlačené na plátne, obrazy na skle, na odľahčenej doske, viacdielne obrazy tlačené na plátne, tlač na fotopapier, rámiky na fotografie, kliprámy, multirámy, hliníkové fotorámy, maliarske plátna rôznych rozmerov, a pod. Dokážeme vyrobiť obrazy na mieru a v požadovanom prevedení. Máme najväčší výber rozmerov tlače na plátno. Taktiež ponúkame závesný systém Artiteq, ktorý svojim prevedením a kvalitou dodá vašim obrazom nadčasový dizajn.

Našim zákazníkom ponúkame rôzne akcie a zľavy. Momentálne prebiehajú akcie na tlač na plátno. Bližšie informácie o všetkých akciách nájdete na stránke www.superposter.sk. Určite máte vo svojom fotoaparáte alebo počítači uloženú takú fotografiu, ktorej zhmotnenie by Vás veľmi potešilo alebo by poslúžilo ako vhodný darček. Len pár kliknutí stačí, aby ste v našom programe zrealizovali Vaše túžby a predstavy.

Vyskúšajte náš online vizualizér, v ktorom si upravíte svoju fotografiu alebo obrázok. Na stránke projektu Superposter.sk nájdete jednoduchý postup a veľa užitočných rád pri výbere rozmerov, farebného prevedenia, materiálu, atď. Takto jednoducho získate predstavu o vašom výslednom obraze a cene. Po potvrdení bude vaša objednávka odoslaná. O pár dní budete mať svoj obraz doma a môžete sa z neho tešiť, prípadne urobiť radosť niekomu blízkemu.

Vaše predstavy a požiadavky zrealizuje tím štyridsiatich profesionálnych pracovníkov vo výrobných halách s rozlohou 3000 m2. S našimi výrobkami sa môžete stretnúť aj v obchodných domoch, galériách, rámovaniach v celej Európe. Cieľom spoločnosti FALC, s.r.o. a projektu Superposter.sk je v čo najkratšom čase a najvyššej kvalite uspokojiť požiadavky našich zákazníkov.

Foto: superposter.sk

Leave a Reply