Home / Blog / Centrálne vysávače s vodným filtrom

Centrálne vysávače s vodným filtrom

Tradičný scenár v slovenskej domácnosti – sobotné upratovanie v plnom prúde a zrazu sa Vám pokazí vysávač. Teraz si budete musieť kúpiť nový, ale neviete pre aký model by ste sa mali rozhodnúť a ktorý by bol pre Vás najvhodnejší. Produkty spoločnosti ENFTECH s.r.o. sú produkty nemeckej kvality určené na čistenie rôznych druhov podláh, vhodné hlavne pre domácnosti s domácimi zvieratami alebo alergikov. Centrálne vysávanie zažíva renesanciu a znižuje riziko prašnosti pri vysávaní. Veľa z produktov má vodný filter, ktorý je skvelý pri manipulácií – bezsáčková technológia a šetrí náklady – voda je lacnejšia, ako vrecká.

Spoločnosť ponúka centrálne vysávače, vysávače a tepovače premium triedy s vodným filtrom, vysávače a tepovače (extraktory), parné čističe, žmýkačky odstredivky prádla, podlahové umývacie nástroje, vysokotlakové čističe a rôzne čistiace prostriedky. Z vysávačov a tepovačov si môžete ďalej vybrať z vysávačov na suché vysávanie, exkluzívnych vysávačov cooSer, vysávačov priemyselných, vysávačov s mokrým čistením (tepovače, extraktory), profesionálnych tepovačov alebo pre príslušenstvo k jednotlivým vysávačom/ tepovačom.

Spoločnosť ENEFTECH s.r.o. je výhradným zastúpením nemeckej firmy Robert Thomas Metall und Elektrowerke GmbH & C.O., Hellerstrasse 6, Neunkirchen / Siegen pre Slovenskú a Českú republiku od roku 2005. V prípade Vášho záujmu o produkty THOMAS Vám zabezpečí ich distribúciu v rámci SR a ČR, tiež záručný aj pozáručný servis a dodávku náhradných dielov a originálneho príslušenstva pre užívateľov čistiacich prístrojov tejto značky. Spoľahlivosť a kvalitu prístrojov THOMAS máte zaručenú, protože firma má vlastný tím kvalifikovaných odborníkov, ktorí ich navrhujú, ich výroba prebieha vo vlastnom závode v Nemecku, a majú vysoký stupeň flexibility. Dôkazom toho je aj výborné hodnotenie, významnej nezávislej organizácie pre testovanie kvality výrobkov – spoločnosti STIFUNG WARENTEST.

Obchodnú kanceláriu firmy ENFTECH s.r.o. nájdete v Prievidzi na Dlhej ulici č. 52 Otváracie hodiny sú od 9:00 do 15:00. Ak nebývate v blízkom okolí a nemáte šancu sa do predajne dostať osobne, tak navštívte internetový obchod spoločnosti, ktorý nájdete tu. Objednaný tovar Vám bude doručený buď cez Slovenskú poštu, prostredníctvom kuriéra alebo systému pošta bez hraníc. Tak ako ste sa rozhodli?

Foto: eneftech.sk

Leave a Reply