Home / Návody / Lacnú obuv by som sa bál predávať, mám radšej kvalitu” hovorí majiteľ pracovných odevov REPRESENT

Lacnú obuv by som sa bál predávať, mám radšej kvalitu” hovorí majiteľ pracovných odevov REPRESENT

REPRESENT

REPRESENT

V poslednej dobe sú zákazníci čoraz viac nároční a uberajú sa smerom kvality. Tento trend môžete vidieť v každom segmente a výnimkou nie sú ani pracovné odevy.

Kvalita je súbor postupov, nie marketingový slogan

“Často ľudom radíme: Nehľadajte kvalitný produkt, hľadajte kvalitný obchod. Sú e-shopy, kde keď vkročíte, tak na vás vybehne päť bannerov o možných zľavách, prihlásení na odber, aby ste nepremeškali takú či onakú akciu. Tento chabý spôsob získania vašej pozornosti iba potvrdzuje, že nie ste na správnom mieste. Hľadajte radšej e-shop, ktorý sa zameriava na zákazníka a produkt, a nesnaží sa zbesilo predať všetko, čo dostal pod ruku.” hovorí Lukáš Mitana, majiteľ e-shopu REPRESENT. Workwear.

Ako ale rozoznať kvalitný produkt, keď každý o sebe tvrdý, že je najkvalitnejší? Mitana: “V Represente sme to vyriešili jednoducho, a celú ponuku sme zamerali výhradne na prvotriedne pracovné odevy. Napr. lacnú pracovnú obuv by som sa aj bál predávať, mám radšej kvalitné veci, na ktoré sa dá spoľahnúť, a ktoré v prvom rade robia spokojných zákazníkov. V našom ponímaní je však kvalita súbor určitých vlastností: značka si vyvíja a vyrába vlastné produkty, má niekoľkoročnú históriu, pochádza z vyspelej a ekonomicky silnej krajiny, neustále sa posúva dopredu a v určitom ohľade je aj trendsetter.”

Prémiové a značkové pracovné odevy

“Represent má slúžiť ako taký maják kvality. Určovať hranicu medzi lacným a kvalitným a prinášať ľudom to najlepšie, čo trh ponúka. Ruka v ruke s tým samozrejme idú aj zákaznícke služby, ako napr. rýchle dodanie skladových produktov, výmena zdarma či zaujímavý zákaznícky klub.” dodáva Mitana.

REPRESENT. Workwear prináša na Slovensko prémiové značky pracovných odevov, obuvi a OOPP ako napr. Helly Hansen, Jalas, Uvex, Tegera, Dunlop, Dassy či Snickers. Celú ponuku si môžete prezrieť na representworkwear.sk