Home / Nezaradené / HP 364XL a HP920XL – novinky s čipom so systémom QUEEN US

HP 364XL a HP920XL – novinky s čipom so systémom QUEEN US

Nie je to tak dávno, čo som vám priniesol zaujímavý článok o výhodných atramentových kazetách do vašich tlačiarní. Spomínal som systém QUEEN US, ktorý umožňuje bezproblémové lacné domáce riešenie nekonečného plnenia tých istých kaziet.  Tento systém je už vyrobený nielen pre tlačiarne HP, ale i BROTHER, CANON, Či EPSON.

Princíp atramentových náplní predávaných pod označením QUEEN US je jednoduchý. Stačí iba naliať atrament do kaziet a tlačiť ďalej. Vďaka priesvitným nádobkám vidíte okamžite stav atramentu a môžete ho teda operatívne doplniť. Jednoduché praktické a lacné riešenie.

V týchto dňoch Grand MS predstavuje novinku vo svojom portfóliu QUEEN US systémov atramentových kaziet a to HP 364XL a HP 920XL. Obe novinky už sú osadené čipom, takže nemusíte používať čip z pôvodných originálnych kaziet.

Ilustračný obrázok PISEM.SK

Tlačiarní HP, ktoré používajú náplne HP 364, HP 364XL alebo HP 920, HP 920XL je naozaj dosť. Novinka určite veľmi poteší  a ušetrí vašej peňaženke značný finančný obnos.

Pre úplnosť dodávam, že cartridge používajú atrament E10, ktorý je plne kompatibilný s atramentom používaným v originálnych atramentových kazetách HP 364 a HP 920.  Kompatibilný atrament E10 do už spomínaných atramentových náplní je dostupný v rôznych objemoch a za extra nízke ceny, práve v eshope organizácie Grand – MS, s.r.o.

Text: Peter

Foto: grand-ms