Home / Ľudia / Nekupuj na Vianoce zbytočnosti. Siahni po niečom rozumnom a ekologickom.

Nekupuj na Vianoce zbytočnosti. Siahni po niečom rozumnom a ekologickom.

Nekupuj na Vianoce zbytočnostiNekupuj na Vianoce zbytočnosti. Siahni po niečom rozumnom a ekologickom.

Inšpiruj tento rok darčekom s príbehom. Vianoce sú obdobie plné lásky k blížnym, ktorých chceme potešiť. Tento čas prináša aj množstvo plytvania a nakupovania zbytočných vecí. Prines tento rok zaujímavý darček, ktorý poteší obdarovaného aj našu planétu.“

Prichádza jedno z najkrajších období v roku. Trávime viac času s rodinou a všetci sa navzájom chceme obdarovať niečím výnimočným. Vianočný čas nás láka nakupovať bezhlavo a bez rozmýšľania. Pred tým ako sa rozhodneš vybrať na lov darčekov, zamysli sa nad tým, čo druhým naozaj urobí radosť. Skús myslieť na udržateľnosť a snaž sa svoje darčeky vyberať ekologicky.

Originálne darčeky, ktoré potešia a zároveň sú ekologické

Je nám jasné, že chceš svojho blízkeho a milovaného človeka, čo najviac potešiť.

Staň sa tento rok ambasádorom udržateľnosti a prines pod stromček inšpiratívny darček – darovaný z lásky – vyrobený z lásky.
Máme pre teba niekoľko originálnych tipov, ktoré nájdeš na jednom mieste.

NOSENE je miesto, kde ulovíš nielen voňavé a krásne lacné oblečenie, ale aj množstvo ekologických vychytávok ako lokálnu prírodnú kozmetiku, dizajnové strieborné šperky z recyklovaného striebra, voňavé sójové sviečky či prírodné parfémy.

Zaujímavé darčeky nájdeš v NOSENE.sk

Odnes si všetko z jedného miesta a nemusíš strácať čas na mnohých miestach. Poď sa zoznámiť s tým, čo všetko nájdeš v Nosene.sk.

Kvalitné a voňavé oblečenie s príbehom.

V NOSENE (second hand) búrame mýty o oblečení z druhej ruky a posúvame jeho hodnotu o level vyššie. Nenájdeš tu nahádzané oblečenie na jednej kope, taktiež sa ti nestane, že by sa tu objavili poškodené či zastaralé kúsky,. Všetky sú s láskou vyberané tak, aby robili radosť ďalej a zažívali nové príbehy práve s tebou. A to celé hygienicky čisté a voňavé.

Lokálna prírodná kozmetika

Chceš potešiť kvalitnou kozmetikou, ktorá neobsahuje chemické zbytočnosti? Potom si tu správne. Prírodná kozmetika vyrobená ručne na Slovensku ulahodí aj tej najnáročnejšej pokožke.

Máme pre teba prírodné pleťové oleje od Mylo, ktoré nezaťažia pokožku a pleť sa nebude lesknúť a pleť ich bude milovať. Tekuté šampóny bez silikónov a parabénov s príjemnou jemnou vôňou, doplnené maskou na vlasy značky Botanica Slavica. Kvalitné krémy na pleť od značky Malinna pleť spapá bez zvyškov v podobe chemických pozostatkov na pokožke.

Všetky sú k tomu balené v ekologických obaloch a nie sú testované na zvieratách.

A k tomu mnoho ďalšieho

Máš chuť priniesť naozaj niečo originálne? Ani teraz nemusíš ísť inam. Na webe aj v predajni nájdeš rôzne druhy sortimentu. Tenisky NOVESTA vyrobené v Partizánskom, ktoré mimo iné nosí napríklad aj skupina Bastille alebo spevák Liam Galagher, sú stávkou na istotu.Vnútro tenisky navyše obsahuje vyberateľnú silikónovú vložku, preto bude každý krok pohodlný.

Nadčasové dizajnové šperky vyrobené zo zrecyklovaného striebra, potešia maminu, sestru či priateľku.

Dnes je nakupovanie jednoduché, buď tento rok aj ty zmenou a staň sa ekologickým trendsetterom. Inšpiruj darčekom, ktorý je vyrobený ekologicky s láskou aby sa nosil s láskou a radosťou ďalej.